28/09

28. září 2018 v 21:09 | Nika |  Září
Intriky, přetvářky a faleš...
V takovém duchu se nesl dnešní den.
Nebo jsou prostě jen hloupé a znuděné svým vlastním životem. A já plná zloby a hněvu.
Ano, mluvím o mé, stále ještě současné, práci.
Člověka to celkem vyčerpá, taková desetihodinová směna po pořádném volnu, takže půjdu za chvíli spát. Ale jednu věc sem chci zaznamenat, která mi zase hnula žlučí.
Ve zkratce (protože já vždy mluvím stručně).
Měli jsme dnes mít původně do pěti, ale jelikož je svátek a nadcházející víkend, měli jsme samozřejmě do sedmi, jako instituce, kterou navštěvuje řada lidí. No, ale zapoměli přenastavit systémy a tak jeden ze sektorů se prostě vypl v pět hodin. V tu ránu začaly odcházet davy lidí s tím, že zřejmě zavíráme. Ta situace byla hloupá a trapná. A když přijdete dovnitř a první co vidíte je tma, tak je to blbý.
A tak jsem prostě zavola na vysílačku, jestli se o tom ví a že by se s tím mělo něco dělat, ačkoliv jsem měla na starost jiný sektor, tohle nebyla má starost, ale procházela jsem zrovna okolo a přímo přede mnou se ozývaly ty projevy o odchodu.
Protože nejde především o chod firmy a o dobrou vizitku aneb náš zákazník = náš pán, spokojený zákazník = dobře pro nás?
Podle naší vedoucí a jejích věrných poskoků zřejmě asi ne. Aneb skoro jsem dostala vynadáno, co se vůbec starám.
Bylo mi řečeno, že se o tom ví, "děkujeme" za zprávu, ale chtěly jsme, aby se ozval na vysílačku ten, kdo má na starost tenhle sektor.
Tak jsem se slušně omluvila, jako že "pardón, že se jak vy seru, do čeho nemám", ale vysvětlila jsem, jak se věci mají a jaká je situace.
Na to mi do vysílačky bylo řečeno, že to nebylo myšleno jako křivda, tak ať si to neberu zle.
Vůbec jsem tuhle větu nepochopila, protože jsem si to vůbec nebrala zle. Spíš pro mě bylo šokující, že místo, aby naší vedoucí šlo o chod firmy a rychle řešila takový problém, tak spíš za rohem čekala, až se ozvou patřičné osoby, aby je hned na to mohla zjebat, že se nevěnují svým povinnostem (jakože to měli oznámit hned, jak se to stalo... Ale nemohlo se tak stát, protože nebyli přítomni ve svém sektoru - nevím jestli po celý den, nebo zrovna v tu chvíli).
Takový člověk by neměl mít takovou pozici, pokud mu jde jen o to, vybíjet si zlost na jiných, bez důvodu, protože prostě můžu... Nebo ani ne si vybíjet, ale spíš dávat najevo, že já můžu a ty jsi póvl.
No, hned mám ve své mysli méně hněvu, když jsem se z toho vypsala, teď už můžu jít v klidu spát.

Dobrou, Nika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama