"Hvězdné datum - rok tygra"

2. října 2018 v 12:51 | Nika |  R2018
Aneb jak řekl Zapp Brannigan.
(Aneb blbej vtípek a vím, že je rok psa.)

Hodlám sepsat článek (a proto o tom píšeš jiný článek, velmi inteligentní) o tom, co mi přinesl rok 2018. Chtěla bych to takhle psát každý rok. Takové ty větší události, co změnily mě, můj život, lifestyle.
Prostě taková ty větší pozitiva a negativa. Né, že sem budu psát seznam, že cereálie zalité mlékem k snídani opravdu NE, páč...
Bude to takový seznámek o dvou položkách (plusy a mínusy), ve kterých bude jen stručně napsáno, o co se jedná. Je možné, že v obou kolonkách budou dvě stejné věci, protože všechno zlé je k něčemu dobré. A hlavně s odstupem času se na to člověk taky dívá jinak, že.
Nebo se taky bude jednat o nesmyslné protiklady (jakože pozitivum - zdravá, negativum - nemocná) a v takových případech se budu snažit podat vysvětlení nebo napíšu jako v tomhle případě časově odkdy dokdy. Ale samozřejmě to není o veškerých rýmičkách v sezóně i mimo ni.
Za rok 2018, protože je v poslední čtvrtině, to bude tak nějak shrnuto. Navíc nevím, zda si vzpomenu na vše. A budu pouze dopisovat odteď.
Ale za další roky bych to chtěla opravdu pečlivé.
Tak snad to dodržím a opravdu to budu psát.

To je vše, co jsem chtěla tímto článkem sdělit, protože nechci, aby to bylo už v tom oficálním pro a proti pro rok 2018, a jdu na to.

S pozdravem, Nika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama